השירותים שלנו

בכל בית וכל משפחה, מצטברים הררים של ניירת ומסמכים, שאינם מטופלים באופן סדיר, עקב תחושה שגויה של העדר דחיפות ואמונה שכל מסמך ימצא ברגע שנזדקק לו.


הניירת הביתית מצריכה התייחסות מיוחדת מאחר והיא משפיעה על חייהם של האנשים היקרים ללבנו ביחד ולחוד. קיימים מסמכים/ניירת שנוגעים למשפחה כולה כיחידה אחת, וישנם המסמכים האישיים של כל אחד מבני המשפחה. ובנוסף קיים תיעוד של אירועים אישיים ובהן אזכור של הרגעים והזכרונות היקרים והמרגשים ביותר, שאבדנם גורם צער רב והאפשרות לשחזרם אפסית.


ב'טוב(ע)ים בניירת' מציעים לעשות זאת עבורכם, מאחר ואנו ערים לעובדה שסדר יומכם עמוס, שמוטלות עליכם משימות מרובות המחייבות התייחסות ומתן פתרון מיידי לשלל אירועים חשובים ודחופים, בעוד הצורך במסמכים ובמידע הצבור בהם אינו ענין שבשיגרה.


שגרת חיים שכזו, אינה מאפשרת להתפנות לטיפול ראוי ואפקטיבי במסמכים המצטברים. אילו נדחפים לארגזים ושם הם שוכבים לבטח בטוחים מנזק, עד ליום בו נמצא את הזמן והפניות הפנימית לטפל בהם .


ברוב המקרים הצורך במסמכים הוא דחוף ומיידי, ומשפחות מוצאות את עצמן נושאות בעלויות מיותרות של שחזור ושכפול מסמכים, הוצאה שהיתה נחסכת בודאות.