שאלות ותשובות

כמה זמן צריך להקדיש לסידור הניירת ? האם הנוכחות שלי הכרחית?  

זמן הסידור

למה הכוונה בטיפול בניירת?

טיפול בניירת

האם יש דברים מיוחדים באופן סידור הניירת?

שיטת הסידור

היה לי ניסיון בעבר עם חברה שבאה לסדר. הכול היה נראה מאוד יפה אבל אני לא מצאתי את הידיים והרגליים. אני זקוק לסידור נוסף של המשרד והניירת האישית אבל אני פוחד לקחת שוב שירות כזה. האם את יכולה לעזור לי?

סדר בתפירה אישית

 אני אשת קריירה מאוד עסוקה ואין לי זמן להיות נוכחת בזמן סידור וארגון הניירת שלי. מדובר בכמות גדולה של ניירת שנאגרה במשך 8 שנים מאז פתיחת העסק שלי. האם אני צריכה להיות נוכחת בזמן עבודתכם?

תהליך הסידור

אני מכיר חברות שעושות סדר וארגון של הניירת המשרדית והאישית. אני זקוק גם ליעוץ באשר למסמכים מוסדיים כגון: ביטוחים וכו' ולא מצאתי חברה שמסוגלת לעשות גם את השירות הזה. קיבלתי המלצה עליכם והייתי שמח לקבל פרטים.

הבנה מקצועית

 אני אישה מאוד מסודרת בחיי הפרטיים אבל בגלל עומס העבודה והניירת המשרדית, הגעתי למצב שבו אנחנו מתקשים להתארגן במשרד. האם אפשר לקבל שירות ספציפי לניירת העסקית ללא כל קשר לארגון המרחב הפרטי?

ניירת משרדית

עד היום הניירת שלי מסודרת בקלסרים וחוצצים כמו במרבית העסקים. אני לא אוהב את נראות ארון המדפים העמוס בקלסרים. האם קיימת אופציה אחרת, מעוצבת ואסתטית יותר לארגון ניירת? (חשוב לי לציין שאני עוסק בתחום שבו האסתטיקה מאוד חשובה ללקוחות).

תיוק

בשנים האחרונות נעזרתי שוב ושוב בשרותי סידור וארגון. הייתי רוצה ללמוד לעשות זאת בעצמי. עד היום לא מצאתי מישהו שיכול ללמד אותי את "תורת הסדר והארגון לניירת העסקית" שמעתי מחבר שהוא קיבל מכם ליווי ומאז אינו זקוק לשירותים חיצוניים. האם אתם יכולים לעזור לי בכך?

ללמוד לסדר

 אני עובר לפריז לחמש שנים מטעם העבודה (רילוקיישן), אינני יודע איזה מסמכים אני צריך לקחת איתי, אילו מסמכים זקוקים לתרגום ואישור נוטריוני, ובכלל האם יש הוראות מיוחדות במצב זה?

רילוקיישן

אבי אמור לעבור בעוד 4 חדשים לדיור מוגן, גיליתי בביתו ערימות של ניירת שנאגרה במשך עשרות שנים. אבי אינו מסוגל במצבו הנפשי לעבור על המסמכים ולארגן אותם ואני חושש שאם אעשה זאת לבד, אני עלול להשליך מסמכים חשובים. כמו כן יש שם מסמכים שעדיין לא טופלו ואינני בקיא בתחומים הרלוונטיים. זקוק לעזרה דחופה.

דיור מוגן

בחודשים האחרונים החלטתי לעשות סדר בארגזי הניירת שהצטברו אצלי. יש לי רצון גדול להתגבר על זה אחת ולתמיד, אבל אני מוצא את עצמי מתייאש דקות ספורות לאחר שאני מתחיל. האם אתם יכולים לסייע לי בדרך של ליווי אישי בתהליך הארגון או לחילופין לעשות זאת עבורי? אני חייב לציין שהייתי שמח לקבל ליווי ולהיות מעורב בתהליך.

בלאגן

בעלי עזב את הבית אחרי 20 שנות נישואין. מעולם לא טיפלתי בניירת שלנו. זה היה התחום הבלעדי שלו. אני מחפשת אישה רגישה ומקצועית שיכולה לסייע לי לארגן, להשליך, לסדר ולטפל במסמכים שהצטברו בשנים אלו. אני ממש לא מבינה בזה כלום וזקוקה לעזרה. מאוד חשוב לי לקבל טיפול אנושי ועוטף.

גירושין